![Сумна новина з фронту: поблизу Куп’янська загинув Володимир Войціховський із Тернопільщини](https://nday.te.ua/wp-content/uploads/2023/10/foto-zbarazh-2.jpg)
У село Добриводи Збаразької громади знову надійшла сумна звістка. Поблизу Куп’янська на Харківщині, де тривають важкі бої з російськими окупантами, загинув Володимир Войціховський.
«І знову Збаразьку громаду, село Доброводи, спіткала чергова непоправна втрата. 29 жовтня помер молодший сержант територіальної оборони Володимир Войціховський.
Наш 52- річний земляк воював із російськими загарбниками поблизу Куп’янська Харківської області.
Щиро співчуваємо родині, близьким та друзям Володимира.
Вічна слава Герою!», – йдеться у повідомленні міського голови Збаража Романа Полікровського.