Тарас Радь здобув дві “бронзи” на Кубку світу з лижних перегонів

Тарас Радь здобув дві “бронзи” на Кубку світу з лижних перегонів

Етап Кубка світу з лижних перегонів з 9 до 20 грудня триватиме у норвезькому Ліллегаммері, повідомляє управління фізичної культури і спорту ТОДА.

В складі Національної паралімпійської збірної команди України із зимових видів спорту серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору виступає і представник Тернопільського “Інваспорту”, студент факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка, майстер спорту України міжнародного класу з лижних перегонів та біатлону Тарас Радь.

Наразі у здобутку нашого земляка вже дві бронзові нагороди. Зокрема, одну медаль Тарас завоював у класі LW 10-12 у лижних перегонах на 10 км з результатом (30:35.2).

Ще одну “бронзу” тернополянин виборов у лижних перегонах спринт у змішаній естафеті в складі команди України № 1. Окрім Тараса, в “четвірці” виступали також Олександра Кононова, Павло Баль та Людмила Ляшенко.

Тренер спортсмена – заслужений працівник з фізичної культури та спорту України, заслужений тренер України Віктор Федорчак.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *