Тернопіль святковий: що, де і коли?

Тернопіль святковий: що, де і коли?

Місто готується дивувати мешканців і гостей у новорічно-різдвяні свята. У центрі вже розпочали монтувати елементи Файного зимового містечка, а на Театральному майдані працівники комунальних підприємств приступили до встановлення головної новорічної ялинки та святкових ілюмінацій.

Зі слів начальника КП «Тернопільміськсвітло» Олега Лехіцького, цьогоріч у конструкції ялинки замінено основу (стовбур), придбано нові гілки, які розміщуватимуться щільніше і виглядатимуть красивіше, та оновлено програми 3D-ілюманації.

Файне зимове містечко у цьому році також зазнає деяких змін. Зокрема, на Театральному майдані та у сквері Чорновола розташовуватимуться ковзанка та гірка для катання на сноутюбах, резиденція святого Миколая, сцена, будиночки зі святковою атрибутикою, фотозони та різноманітні атракціони. Відвідати Файне зимове містечко можна буде з 6 грудня.

Напередодні свят у Тернополі також освітять фонтани та прикрасять новорічною ілюмінацією центральні вулиці міста.

Урочисте засвічення вогнів головної ялинки міста відбудеться 18 грудня о 17:00 на Театральному майдані, а о 16:30 цього ж дня –  освячення Різдвяної шопки.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares