«Тернопільобленерго» змінює особові рахунки всім споживачам

«Тернопільобленерго» змінює особові рахунки всім споживачам

З 15 травня 2024 року змінені особові рахунки, як побутовим так і юридичним споживачам, повідлмляє АТ «Тернопільобленерго».

Зміни викликані потребою встановлення єдиного порядку формування та присвоєння особових рахунків споживачам, а також з метою уникнення повторення нумерації особових рахунків в районах електричних мереж.

Нова складова 10-ти значного формату особових рахунків побутовим та юридичним споживачам передбачає три ознаки ідентифікації споживача.

Перша цифра рахунку – 1-юридичний споживач, 2-побутовий споживач;

Друга та третя цифра рахунку – код району обслуговування (району електричних мереж);

Четверта цифра рахунку (при необхідності) «0», для приведення особового рахунку до 10-ти значень;

Наступні цифри рахунку – дані діючого особового рахунку.

Для прикладу, якщо споживач є побутовим і його район обслуговування Тернопільський сільський РЕМ, то в нього буде наступний номер особового рахунку – 2390001111 (2-побутовий споживач, 39-код РЕМ, 000-цифри для приведення номеру рахунку до 10-ти значного, 1111-номер особового рахунку який був у споживача).

 АТ «Тернопільобленерго» звертає увагу споживачів на те, що пункти прийому платежів та відділення банків мають всю необхідну інформацію для проведення розрахунків.

У випадках самостійного передавання показників електролічильників за допомогою онлайн способів (Viber, Telegram, сайт) потрібно вводити особові рахунки в новому форматі. Водночас, до 15 серпня цього року можна передавати показники електролічильників за старим та новим форматом особових рахунків.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *