Тернопільщина допомагає будувати фортифікаційні споруди у прикордонних областях

Тернопільщина допомагає будувати фортифікаційні споруди у прикордонних областях

За дорученням Президента України в прифронтових та прикордонних регіонах активно продовжується робота з нарощення бойових можливостей оборонних рубежів. Щодня посилюються оборонні позиції України.

«Важливо, що до будівництва фортифікаційних споруд залучені усі області України. Бригади з тилових областей допомагають будувати лінію оборони та військові інженерно-технічні споруди, облаштовувати системи загороджень тощо. Кіровоградщина та Закарпаття – допомагають у Запорізькій області. Тернопільщина та Львівщина – у Сумській. Бригади з Івано-Франківської, Полтавської, Черкаської, Хмельницької та Чернівецької областей – будують захист на Донеччині. Вдячний начальникам ОВА за їх щоденну роботу в цьому напрямку. Вдячний кожному, хто долучається та допомагає.

Щодня ворог проводить сотні терористичних атак за допомогою дронів, крилатих ракет та балістики. Щонайменше половини ворожих дронів збивають мобільні вогневі групи. Саме тому разом з обласними військовими адміністраціями продовжуємо роботу над збільшенням мережі таких груп та їх укомплектування для боротьби із шахедами по всій Україні.

Будуємо та посилюємо захист країни постійно», – наголосив заступник керівника ОПУ Олексій Кулеба.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *