Тернопільські патрульні знайшли у водія під дією «дурману» зброю, набої, підроблене посвідчення поліцейського, наркоту (ФОТО)

Тернопільські патрульні знайшли у водія під дією «дурману» зброю, набої, підроблене посвідчення поліцейського, наркоту (ФОТО)

Насиченим виявилася ніч 18 лютого для тернопільських патрульних. Близько 23 години на вулиці Протасевича інспектори зупинили автомобіль «Daewoo Lanos» за порушення Правил дорожнього руху: водій не увімкнув ближнє світло фар у темну пору доби.

Під час спілкування з 39-річним керманичем патрульні виявили у нього зовнішні ознаки наркотичного сп’яніння (поведінка що не відповідає обстановці, почервоніння обличчя, звужені зіниці ока, які не реагують на світло) та запропонували пройти огляд на визначення стану сп’яніння у найближчому медичному закладі. Але від проходження огляду чоловік відмовився в присутності двох свідків у встановленому законом порядку.

Надалі, перевіряючи документи на транспортний засіб, патрульні виявили невідповідність номеру кузова з номером, який вказаний у реєстраційному документі та у базі Національної поліції. Окрім того, чоловік, для встановлення особи, пред’явив посвідчення водія, яке належить іншій людині.

А під час поверхневої перевірки патрульні виявили у нього три паперових згортки з подрібненою речовиною зеленого кольору, ймовірно, наркотичного походження.

Під час поверхневої перевірки транспортного засобу патрульні виявили, попередньо, предмет схожий на пістолет і сім гумових набоїв до нього. Дозволу на зброю у чоловіка не було.

Уже пізніше, в ході проведення огляду транспортного засобу, у чоловіка виявили посвідчення працівника поліції, яке мало ознаки підробки.

Інспектори склали на чоловіка протокол за ч. 1 ст.130 КУпАП (Керування в стані сп’яніння) та винесли постанову за ч. 1 ст. 126 КУпАП (Керування транспортним засобом без відповідних документів). Також поліцейські здійснили охорону місця події та викликали слідчо-оперативну групу, яка і встановлюватиме всі деталі цієї справи.


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *