Тернопільські піротехніки, які розміновують деокуповані території, отримали нагороди

Тернопільські піротехніки, які розміновують деокуповані території, отримали нагороди

Тернопільські піротехніки, які розміновують деокуповані території, отримали нагороди. Про це повідомили у ГУ ДСНС у Тернопільській області.

“Піротехніки ДСНС продовжують свою мужню роботу з гуманітарного розміновування та обстеження території України звільненої від російських окупантів. Ці герої щоденно здійснюють комплекс заходів для зменшення ризиків травмування та загибелі людей”, – зазначили у службі порятунку.

За самовідданість, мужність та високий професіоналізм у виконанні професійних обов’язків двох співробітників групи піротехнічних робіт спеціалізованої аварійно-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Тернопільській області – підполковника Петра Макара, керівника відділення розвідки та розмінування, та головного майстер-сержанта Віталія Юника, старшого сапера, відзначено нагрудним знаком ДСНС України «Знак Пошани».

Начальник Головного управління ДСНС України у Тернопільській області Віктор Маслей, перебуваючи 18 січня з робочим візитом на Херсонщині, особисто вручив заслужені нагороди нашим героям та висловив подяку за їхній вагомий внесок у збереження життя громадян.

“Вітаємо наших колег! Бажаємо завжди повертатися після виконання усіх бойових завдань цілими та неушкодженими. І, головне – всім нам Перемоги та Миру!”, – зазначили у рятувальній службі.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *