Тернопільські поліцейські провели тренінг для студентів ТНЕУ щодо безпеки дорожнього руху (ФОТО)

Тернопільські поліцейські провели тренінг для студентів ТНЕУ щодо безпеки дорожнього руху (ФОТО)

Поліцейські провели заняття та продемонстрували алкоокуляри «Drunk busters goggles», що імітують стан алкогольного сп’яніння.

Отже, на території управління патрульної поліції, інспектори зв’язків з громадськістю провели тренінг «Випробуй у безпеці» разом з практичними заняттями для студентів Тернопільського національного економічного університету щодо безпеки дорожнього руху. А саме: розповіли про керування в стані алкогольного сп’яніння та відповідальність за порушення, згідно чинного законодавства.

Поліцейські звернули особливу увагу на те, яку небезпеку несуть нетверезі водії. На жаль, статистика досить сумна: через п’яних керманичів на дорогах України щорічно гине 300 людей.

В алкоокулярах студенти мали змогу виконати різні завдання та вправи на координацію рухів: надрукувати смс -повідомлення, пройтися рівно по лініях, кинути, а потім намагатися зловити м’яч, позбирати з землі монети. Таким чином, кожен учасник зміг відчути, як почуває себе нетверезий водій за кермом та зрозуміти, що керування напідпитку призводить до трагічних наслідків. Про це повідомили у патрульній поліції Тернопільської області.


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *