Тернопільські рятувальники слідкують, аби проща у Зарваниці відбулась без надзвичайних подій (ФОТО)

Тернопільські рятувальники слідкують, аби проща у Зарваниці відбулась без надзвичайних подій (ФОТО)

14-15 липня на Тернопільщині відбудеться Загальнонаціональна проща до Марійського духовного центру Зарваниця. Цьогорічний захід приурочено до 1030-ліття Хрещення Русі-України та молитві за мир та цілісність України. Тисячі прочан у ці дні, долаючи відстань у десятки кілометрів, вирушать пішою ходою до села Зарваниця.

Безпеку людей забезпечуватимуть представники екстрених служб: Національної поліції, Держслужби з надзвичайних ситуацій та медичні працівники.

Представники Державної служби України з надзвичайних ситуацій чергуватимуть у посиленому режимі. Рятувальники, за потреби, надаватимуть прочанам необхідну допомогу, як на шляху до Зарваниці, так і безпосередньо поблизу місць проведення масових заходів.

Напередодні Прощі працівниками відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Управління та Теребовлянського районного відділу проведено перевірку дотримання вимог пожежної та техногенної безпеки приміщень та території духовного центру. Також проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з представниками духовного центру.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *