Тернопільських студентів запрошують до участі у всеукраїнському конкурсі «Розумним Бути Модно»

Тернопільських студентів запрошують до участі у всеукраїнському конкурсі «Розумним Бути Модно»

Триває всеукраїнський конкурсі «Розумним Бути Модно», учасником якого за бажанням може стати кожен із вас. Для участі студенту необхідно написати есе на тематику: «Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС» та надіслати його до 30 вересня на поштову скриньку [email protected], вказавши у темі повідомлення «На Конкурс».

Переможці отримають грошові гранти у розмірі оплати за навчання за 10, 6 та 3 місяці. Студенти державної формі – стипендіальне забезпечення.

Конкурсантом може стати студент будь-якого факультету та курсу навчання. Це може бути здобувач вищої освіти, який навчається на державній або контрактній формі, денній або заочній, незалежно від спеціальності. Але він має бути студентом ЗВО, який бере участь в конкурсі. Це – Тернопільський національний економічний університет, Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя. Ознайомитися з детальними правилами, іншими учасниками конкурсу можна за посиланням.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares