Тернопільський астролог Іван КРУП’ЯК: «Рік Жовтої Земляної Свині «повторюватиме» події шістдесятилітньої давності»

…І знову жовтий колір чаклуватиме над долею Землі і людей. Як і попереднього року. Часом він був не просто теплим, а гарячим – обпікав долі людей і держав. Це – колір застороги, коли в якусь мить потрібно зупинитися. Але людство летить на жовте світло «енергетичного» світлофора, залишаючи за собою шлейф проблем, нерідко планетарного масштабу.

Іван Круп’як

Передбачалося, що рік 2018-ий буде складним. Так воно й було. Війни, природні стихії, міграція, непорозуміння між політиками і державами… Жовтий Собака добряче гавкав. На всі боки. У 2019 році Жовтого Земляного Собаку змінює Жовта Земляна Свиня. Чого очікувати від героїні жартівливих оповідок та народного епосу, розповідає відомий тернопільський астролог Іван КРУП’ЯК.

 – Цікавий збіг: у попереднього року і року, що настав, – однакові кольори. Собака і Свиня – обоє «земляні». Іване Степановичу, чого очікувати від Свинки? Адже цей знак – один із найбільш спокійних зі всіх знаків Зодіаку.

– Рік Свині або Вепра – це завершальний цикл дванадцятирічного Юпітеріанського календаря. Щур відкриває «астрологічні» ворота, а Свиня – закриває. Ці дві тваринки розташовані одна біля одної не просто так. Одна стоїть першою у Східному гороскопі, інша – останньою. А це тому, що вони найбільше подібні до людей. Щурі – за інстинктами. А органiзм свинi за багатьма характеристиками найбiльше збiгається з людським. Наприклад, за схожiстю будови шкiри. Людям із тяжкими опіками пересаджують на уражене місце саме шкіру свині. Крім того, у людини і свині схожi за будовою та розмiрами деякі внутрiшнi органи. І ще. В Україні і свиню, і щура називають однаково – пацюки.

Свиня – тваринка добра. У цей рік, якщо хтось хоче набути якийсь достаток чи закласти фундамент, – це добре починання. Бо свиня дає приріст. То й добро буде примножуватися.

Оскільки рік Свині завершує цикл 12 знаків Зодіаку, то він, фактично, увібрав у себе все, що накопичувалося протягом попередніх 11 циклів. А це стільки емоцій…

– Зазвичай, Свині погано йдуть на компроміси. А світ зараз саме цього потребує. Як поведе себе Земляна Свиня щодо цього?

– Свиня не бачить сонця. Вона дивиться тільки наліво і направо. Не може поглянути вгору. Їй того не дано. Тому триватимуть тенденції та різні справи, розпочаті у рік Собаки. Адже в цих знаків Зодіаку і колір, і стихія однакові.

– Для українців свиня – і гастрономічний «символ», і їдке слово, якщо треба когось образити, і героїня казок. А загалом, ми її любимо. Чи можуть українці очікувати на взаємність від Жовтої Свині?

– У наших предків культ свині був на високому рівні. Ми любимо сало. А воно – не лише звичайний продукт, а ще й має лікувальні властивості. Колись, приміром, у людей не було проблем зі здоров’ям печінки, як тепер. Споживали сало. І це добре діяло на організм.

Україну доля випробовує, але й дає шанс. І цей рік не стане винятком. Багато залежить від Небес, але й чимало від людей. Скільки було упущено?! У 90-ті роки Україна була сильніша в економічному плані, ніж Польща. Ми могли би бути перші в Європі, зокрема, у Східній, і за інтелектом, і за можливостями. Але все, що нам допомагали з Європи, туди й поверталося, – в офшори, в тамтешні банки. Ми «списуємо» реформи з інших країн. Але чуже не завжди приживається. Звісно, маємо приглядатися, що і як роблять наші сусіди, не відставати від світу, але при цьому слід аналізувати, думати, як використовувати це в себе, і чи воно того варте.

– Цей рік буде гарячим ще й тому, що у нашій країні вибори. Ніхто нам «свиню» не підкладе?

– Думаю, що ні.

– Про що говорять цифри і символи: 2019 рік, 12 місце в Зодіакальному колі? І Жовта Земляна Свиня буде правити світом з 5 лютого 2019 року по 24 січня 2020-го. Тут стільки двійок! 

– Двійки – це своєрідний символ примноження. Україна розташована під Тільцем. А Тілець – це другий знак Зодіаку у Східному і Західному календарях. То ж у нас буде чимало всіляких подій. Зокрема, на цей рік припали президентські та парламентські вибори. А це події, які визначають долю країни і людей.

І ще про двійки. Це – рік нового циклу з точки зору містики. А містика править світом, тільки треба вміти її прочитати. Одиничка і дев’ятка – в сумі дають десятку. А десятка – це вихід у простір. На десятці, тобто на одиниці і нулі, побудовані всі технології світу. Нуль – перший у числовому порядку. Це – коло, безкінечність, вічність. Одиниця – це першість, початок. Цього року активно будуть розвиватися технології. Особливо комп’ютерні.

– Символ 2019 року – Свиня – знаходиться під опікунством Сатурна – планети світло-жовтого кольору, однієї з найунікальніших у Сонячній системі. Що дасть це космічне поєднання Землі і людям?

– Хронос, або наш колишній Числобог, як наші предки називали Сатурна, буде «повторювати» події минулого року. І навіть події, які відбувалися шістдесят літ тому. Бо сатурнянський рік проходить через кожні тридцять років і подвоюється. Тому може повторитися багато того, що було у 1959 році. Сатурн – Бог рахунків. Хто що заслужив, тим і «платитиме». Тому небажано «підкладати» комусь свиню.

– Як житиме у році Земляної Свині аграрна Тернопільщина?

– Свинка – це тварина, яка живе на землі. Вепр харчується тим, що родить земля. Будуть деякі позитивні зміни. Зокрема, в економіці. Якісь інвестиції. Область може отримати нові технології. Все у нас може бути добре. Але це «добре» маємо творити. Не заважати один одному, не заздрити, і, як кажуть, не переходити дорогу.

– Кому найкраще сприятимуть зорі у 2019 році?

– Найперше тим, хто народився у рік з цього тригону. Зодіак поділений на симпатиків та антипатиків. Добре почуватимуться люди, народжені у рік Вівці або Кози. Кота або Кролика. У різних країнах їх по-різному називають. І, звичайно, фаворити року ті, хто народився під Знаком Свині. Свиня не буде шкодити Собаці. Собака відпочиватиме. Але, водночас, він повинен подумати про свою сім’ю і про майбутнє. Прогресивно буде складатися рік для Коней. «Відживе» Дракон, бо йому було в рік Собаки важко. У другій половині року Дракони можуть у чомусь утверджуватися. Складніше буде Волам. Вони антиподи до Свині. Проте Свиня не робить Волові великої неприємності, бо вони все життя поруч. І в дикому стані, і в прирученому – у хліві. Тихіше повинен кукурікати Півень. А Змія свою премудрість має використати для себе. У неї буде шанс проявити себе в чомусь суто індивідуальному. А ось Тигр не зважатиме ні на що. Він сильний – і цим усе сказано.

– Іване Степановичу, чи відчуватиме прихильність Жовтої Свинки «Наш ДЕНЬ»?  

– У якому ритмі видання працює, в тому й робота триватиме. Дуже вдала назва «Наш ДЕНЬ». Адже день – це не просто світловий проміжок часу. Це й ніч – пора відпочинку. Ранок – час пробудження. Вечір підбиває підсумок дня, дарує спокій. А сам день – це коловорот подій, світло, вічний рух… День є сьогодні, буде завтра, післязавтра…

Принагідно вітаю читачів і творців видання з новорічно-різдвяними святами. Хай будуть прихильними до вас Небеса. Злагоди і любові! Віри і добра! Гарного, щедрого року!

Ольга Чорна

журналіст, блогер, газета "Наш ДЕНЬ"


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *