Тернопільський динамівець Василь Середюк – срібний призер чемпіонату світу з гирьового спорту

Спортсмени з тридцяти трьох країн стали учасниками чемпіонату світу з гирьового спорту. Такі змагання з 6 до 11 листопада 2019 року тривали у місті Новий Сад (Сербія) відбувся. У командному заліку збірна України посіла на цьому турнірі друге місце як серед юніорів, так і серед дорослих. Свій внесок у медальний здобуток наших атлетів зробив і тернопільський динамівець Василь Середюк. Виступаючи у складі української команди, наш земляк здобув срібну нагороду у естафеті (поштовх), виконавши 70 підйомів 32-кілограмових гир за відведені три хвилини часу, – повідомляє офіційний Інтернет-сайт обласного ФСТ «Динамо-Україна».