Клуб Щаслива мама від магазину

Магазин “Єва” є величезною торговельною мережею, яка набула популярності та любов своїх покупців. Але не дивлячись на великі переваги (широкий асортимент, ввічливе обслуговування, велика кількість філій і інше), завжди балує своїх клієнтів різними акціями, бонусними програмами та новинками.

Черговий приємною новиною стало створення Клубу Щаслива мама https://evahappyma.com.ua/ , бо саме “Єва” знає, що ніхто так не потурбується як мама. Тому і було прийнято рішення створити цікаві умови для матусь, які полюбляють купувати якісний товар, цікавитися чимось новеньким і ділитися цим з іншими.

Жінкам пропонують взяти участь у Клубі Щаслива мама, здійснювати покупки по вигідним цінам для задоволення всіх потреб дитинки.

До того як жінка стає мамою, вона приділяє увагу загалом тільки собі, але з появою малюка все змінюється.Тепер дитя у центрі уваги, і майже всі витрати йдуть на нього. Тому магазин хоче допомогти з покупками з відчутною економією і запрошує долучитися до привабливих пропозицій. У рамках розвитку проекту «Програма лояльності EVA МОЗАЇКА» Клуб Щаслива мама об’єднує усіх мамусь.

На сторінці ви знайдете такі рубрики:

  • поради та статті;
  • акції;
  • школа щасливої мами;
  • майстер-класи;
  • конкурси;
  • папа-блог.

У першій рубриці вас чекає пізнавальна інформація на будь-який випадок. Також можна ознайомитися з тематичними групами: вагітність, пологи, здоров’я, розвиток, психологія, сім’я, харчування. Та обрати вікову категорію і роздивитися, що радять спеціалісти та матусі з досвідом для вашої малечі.

Різноманітні майстер-класи та конкурси зроблять вас ближчими з вашою донечкою чи сином, бо що може бути краще за спільну справу, яка об’єднує.

Та нехай татусі не засмучуються, бо для них існує корисний матеріал, який стане у пригоді для пізнання не тільки про своє дитятко, але і про себе.

Акції дають змогу добре заощаджувати та не переплачувати за продукцію. Слідкуйте, щоб не проґавити найкращі. Школа щасливої мами містить відео та статті з експертами, які направлять вас на правильне виховання свого чада. Психологи розв’яжуть будь-яку турбуючу проблему. Приєднуйтесь до Клубу та діліться своїм досвідом, дізнавайтеся відповіді на хвилюючі питання. Будьте активними й сучасними, а головне — щасливими! Участь у Клубі Щаслива мама – це вигідно та цікаво! Щоб бути щасливим, потрібно тільки вірити в дива, і вони обов’язково здійсняться. Допомагайте іншим і слухайте своє серце. А “Єва” у свою чергу допоможе вам у здійсненні купівель, заощаджуючи, для вашої дитини.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *