Тернопільський рибоохоронний патруль – про зимову рибалку

Тернопільський рибоохоронний патруль – про зимову рибалку

Для справжнього рибалки лов риби приносить величезне задоволення в будь-яку пору року. Взимку, як відомо, можна ловити як з льоду, так і з берега, залежно від того замерзла  водойма чи ні.

Найбільш серйозною справою є правильний вибір вудочки. В даний період часто використовуються вудки з блешнями, поплавкові вудки, мормишки, зимові жерлиці. Велику популярність у рибалок отримала вудка – «балалайка», яка дозволяє ловити на різній глибині і є незамінною в пошуках риби по всій поверхні водойми.

У зимовий період краще використовувати короткі вудки з котушкою, щоб можна було регулювати довжину волосіння. Такі вудки повинні бути зроблені з матеріалу, що дозволяє тримати їх голою рукою, оскільки риба взимку досить млява і потрібна особлива чутливість, щоб засікти клювання. Своєрідним амортизатором для вудки служить хлистик, який контролює амплітуду гойдання кивка, за допомогою якого можна швидко і ефективно розпізнавати навіть найслабше клювання. Під час зимової риболовлі також знадобиться плішня для висвердлювання лунок.

Крім якісного та зручного обладнання варто врахувати і особливості риболовлі на різні види риб.

Нагадуємо! У даний період діє заборона вилову водних біоресурсів на зимувальних ямах.

Управління Державного агентства рибного господарства у Тернопільській області закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись встановлених правил рибальства. Якщо Ви помітили порушення, прохання терміново повідомляти на цілодобову «гарячу лінію» Тернопільського рибоохоронного патруля: (0352) 27 – 70 – 34 та (097) 427- 85- 95.

Автор
Схожі публікації

1 коментар

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *