Тернополян закликають долучитися до акції «Сопричастя»

Тернополян закликають долучитися до акції «Сопричастя»
Постом, молитвою і добрими справами вшанувати жертв Голодомору

Учасники Спілки Української молоді в Україні до 86-х роковин Голодомору 1932-1933 років ініціюють проведення акції «Сопричастя» на знак духовної єдності з тими поколіннями українців, які постраждали в часи Голодомору та терору.

– Серед низки меморіальних заходів важливо не загубити пам’ять про саму людину, що стала жертвою тієї неоголошеної війни, – зазначають організатори. –  Нерідко ми згадуємо про сам факт голоду 1932—1933 років, про його призвідників, але не в стані осягнути жаху, перед яким вiч-на-вiч опинився пересічний українець, з хати якого вимели останню зернину, село якого оточене кільцем вартових, діти якого просять їсти… Аби зрозуміти — потрібно пережити або, принаймні, спробувати це зробити. Саме це є одним iз завдань акції «Сопричастя», покликаної вшанувати пам’ять жертв Голодомору шляхом посту, молитви та доброї справи.

33 години без їжі

Кожен, хто погодився взяти участь в цій акції, бере на себе добровільне зобов’язання посту, без вживання страви, впродовж 33 годин (з 7.00 22 листопада 2019 року до 16.00 23 листопада). Це буде своєрідною особистою жертвою кожного з нас на помин душі невинно загиблих від голоду 33 року. Дуже важливо аби ця жертва була усвідомленою, а не механічною. До участі в цьому заході запрошуються виключно особи, які досягли 18-ти річного віку й не мають медичних протипоказань щодо такого добровільного посту.

 Духовне єднання в молитві

О 16.00, 23 листопада, учасники акції духовно єднаються в спільній молитві за упокій душі невинно вбитих та померлих від голоду.

Добра справа для ближнього

Впродовж 33 годин участі в акції кожен її учасник може зробити добре діло, метою якого є допомога ближньому, який цього потребує. Кожен може самостійно вибирати, яке добре діло він зробить, чи куди спрямує своє пожертву. Організатори закликають зекономлені кошти внаслідок утримання від їжі  спрямовувати на добру справу, в тому числі – на підтримку акції «Теплом зігріємо серця», яку організовують СУМівці, аби підтримати дітей українських військових.

Зазначимо, що вперше акція «Сопричастя», яку започаткували СУМівці Австралії та члени Тернопільської міської організації Спілки Української молоді в Україні, відбулася у 2003 році. З того часу щороку, в листопаді, вони проводять такий захід, присвячений вшануванню пам’яті жертв Голодомору.

– Запрошуємо вас долучитися до акції «Сопричастя» і вшанувати молитвою, постом та доброю справою пам’ять тих, хто невинно загинув під час голоду 1932—1933 років, – кажуть організатори.

Контакти: Спілка Української молоді в Україні , ky-ukraine@cym.org (093) 74 722 79 – Анастасія Віль, координатор акції.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *