Переваги придбання товарів в Чорну п’ятницю

Чорна п’ятниця – це зовсім не страшно, так як здається на перший погляд. Більш того, її не варто боятися, а навпаки її потрібно з нетерпінням чекати. Вона завжди випадає на останню п’ятницю листопада. Це день шалених знижок та розпродажів. Деякі магазини навіть подовжують години роботи, щоб кожен встиг придбати омріяний товар. В цей день абсолютно всі категорії товарів продаються зі знижкою. Блекфрайдей в eStore здивує кожного клієнта неймовірними знижками.

В деяких країнах, люди настільки чекають цього дня, що займають чергу в магазинах ще з ночі. Деякі співробітники беруть відпустку, щоб також встигнути купити товари зі знижками. Продавці в цей день працюють без обіду і відпочинку, тому що потік клієнтів величезний.

Напевно, багато кого цікавить, чому цю п’ятницю називають чорною? Взагалі є декілька легенд пов’язаних з появою цієї назви, вони всі походять з Америки. Якщо вірити одній з них, то п’ятницю назвали “чорною” поліцейські Філадельфії, тому що в перший день різдвяних розпродажів утворилися величезні затори на дорогах, а вулиці були переповнені людьми. В іншій історії вказано, що раніше в США прибуток в бухгалтерській книзі, позначали чорним кольором, а втрати червоним. Не важко здогадатися, що в перший день розпродажів бухгалтерські книги були чорні, тому що незважаючи на знижки дохід магазинів був великий за рахунок об’єму продажів. З часом цю традицію прийняла Європа.

“Чорна п’ятниця” – це день до якого готується весь персонал кожного магазину. Як показує досвід минулих років, людям дуже подобається купувати якісний товар за приємною ціною. Тому що такі знижки бувають тільки один раз на рік.

Після Блекфрайдей і вихідних настає “кіберпонеділок”. В цей день пропонуються знижки на гаджети. Багато американців беруть вихідний саме на цей день для того, щоб не пропустити самий гарячий розпродаж. Кожен рік в Чорну п’ятницю роблять покупки близько 150 мільйонів людей.

В цей день абсолютно всі отримують вигоду, покупці отримують товар за зниженою ціною. Власники магазинів не дивлячись на невисокі ціни товарів, також залишаються в плюсі за рахунок великого товарообігу. Тому не дивлячись на назву, Чорну п’ятницю можливо вважати щасливим днем, до якого потрібно готуватися, збирати кошти на ті товари, про які ви мрієте, але не можете придбати із за високої ціни. Найбільш популярні товари в  цей день – це електроніка, дитячі іграшки і побутова техніка.

About The Author


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares