Тернополян запрошують переглянути виставу «Щасливі разом» на підтримку сімейних цінностей

Тернополян запрошують переглянути виставу «Щасливі разом» на підтримку сімейних цінностей

Музично-театралізована вистава «Щасливі разом» пройде у рамках всеукраїнського благодійного туру на підтримку сімейних цінностей, що охопить 14 міст у період з 13 листопада по 15 грудня.

Її метою є об’єднання молоді та сімей, відродження сімейних традицій та поштовх до переосмислення близького родинного спілкування, подарувати щастя посмішки всім глядачам.
Ідею відтворення цієї вистави в Україні підтримала група студентів ГО «Всеукраїнське молодіжне спілкування» та більше 200 волонтерів із різних міст країни, які активно долучилися до піднятої проблематики, а саме знецінення сімейних цінностей і високий відсоток розлучень.
Відвідати виставу можуть усі охочі, багатодітні родини, сім’ї воїнів ООС-АТО, переселенці, діти, сім’ї та молодь, які знаходяться у складних життєвих обставинах, одинокі люди тощо.
У Тернополі захід підготували спільно з управлінням культури та управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту. Тернопільське управління стратегічного розвитку надрукувало та розмістило рекламу на сіті-лайтах міста. Місцеві підприємці частково допомогли з харчуванням та ночівлею для акторів.
Отож, «Щасливі разом» уже завтра, 19 листопада, чекають усіх бажаючих в Тернополі о 19:00 у Палаці культури «Березіль» (вул. Миру, 6).

Координатор проекту та регіональний представник
Епельбаум Марія
067-906-21-18


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares