Травматичні вихідні: одного жителя Тернопільщини вкусив собака, на іншого впав шматок дзеркала, третій – упав і поранився…

Травматичні вихідні: одного жителя Тернопільщини вкусив собака, на іншого впав шматок дзеркала, третій – упав і поранився…

На Тернопільщині за останню добу найбільше було викликів до пацієнтів із хронічними недугами, ковідних хворих, на ДТП, алкогольні інтоксикації, різні нещасні випадки та алергічні реакції.

16 жовтня бригада швидкої виїжджала у с. Петриків, що неподалік Тернополя, до пацієнта, 1978 р. н. За словами потерпілого, його вкусив собака односельця. Із вкушеними ранами середнього та безіменного пальців правої кисті чоловіка, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у райлікарню.

18 жовтня бригада швидкої виїжджала на вул. Вербицького в обласному центрі, до 29-річного пацієнта. Чоловік скаржився на кровотечу з правої руки. Зі слів потерпілого, він упав на вулиці й чимось поранив руку в ділянці ліктя й передпліччя. Із колотою раною в ділянці правого ліктя пацієнта, після наданої медичної допомоги, залишено на місці події.

16 жовтня бригада швидкої виїжджала на вул. Тролейбусну в Тернополі, до пацієнта, 1999 р. н. За словами потерпілого, уламок скла із дзеркала випадково впав йому на ногу. Із різаною раною в ділянці лівої стопи потерпілого, після наданої медичної допомоги, залишено на місці події.

16 жовтня швидка виїжджала на вул. Карпенка в обласному центрі, до 63-річного пацієнта. Чоловік скаржився на загальну слабкість, сильний головний біль та запаморочення. За словами хворого, не помірявши тиск, він випив таблетку анаприліну, чим спричинив сильну гіпотонію. Після наданої медичної допомоги пацієнта залишено вдома.  

Загалом за 17 жовтня медики швидкої по Тернопільській області обслужили 397 викликів до пацієнтів, здійснили 122 госпіталізації; з них у Тернополі обслужено  170 викликів швидкої допомоги, госпіталізовано 44 пацієнти, повідомив Михайло

Джус, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares