Як заощадити гроші, купуючи вживаний автомобіль через інтернет

Купуючи автомобіль через оголошення в інтернеті можна отримати дуже вигідну угоду, але не зробивши жодного дослідження та не озброївшись порадами фахівців є ризик отримати дорогу купу  брухту.

Тож якщо ви думаєте про те, щоб вирушити в інтернет на пошуки наступного автомобіля  або спочатку плануєте продати старий https://skup-auto.com/vykup-poderzhannyh-avto-kak-prodat-poderzhannyj-avtomobil/, ось на що варто звернути увагу. 

Дилерські центри проти виробників 

Є виробники автомобілів які продають свої моделі безпосередньо в інтернеті.

Якщо ви хочете придбати автомобіль в інтернеті, можна це зробити як через онлайн-дилера, так і безпосередньо на сайті виробника.

Наприклад, за допомогою послуги “натисніть, щоб купити” є можливість розібратися з частковим обміном, організувати фінансування, налаштувати вибраний двигун відповідно до ваших вимог, а потім вибрати дилерський центр і час, який підходить, щоб забрати новий автомобіль. Якщо платите готівкою, можна навіть попросити доставити автомобіль прямо до дверей. 

Зробіть дослідження 

Просто тому, що ви робите покупки в інтернеті, а не особисто, ні є гарантією безпечної угоди. Як і раніше важливо не поспішати і краще зрозуміти, що плануєте купувати.

Переконайтеся, які види перевірок повинні пройти автомобілі, щоб бути внесеними до списку на використовуваному сайті. Переглядати інформацію про лістинг і фотографії машини, яка привернула увагу на порталі.

Не бійтеся ставити питання, якщо відчуваєте, що чогось не вистачає. Перед тим, як віддати гроші, ви повинні бути повністю впевнені в тому, що купуєте.

Можливо, також варто двічі перевірити яка інформація зберігається в державній базі даних, тим паче це можна зробити безплатно на порталі ДАІ.

А можна замовити перевірку авто у спеціалізованій компанії Скуп Авто, де вам нададуть вичерпну інформацію стосовно транспортного засобу, його кредитної історії, транспортних пригод тощо. 

Це вигідна угода? 

Інтернет-дилери обіцяють вигідні угоди, але не вірте їм на слово.

Важливою перевагою покупки автомобіля в інтернеті є те, що не потрібно торгуватися через ціни, як в звичайному дилерському центрі. І хоча онлайн-автосалони заявляють, що можуть пропонувати великі знижки, не лінуйтеся перевірити цю інформацію.

Зробить моніторинг, щоб дізнатися, скільки аналогічний автомобіль коштує у інших центрах, або на ринку. 

Не забувайте про гарантійний період 

Захист прав споживачів, що діє при здійсненні покупок в інтернеті, поширюється на автомобілі, як і на будь-яку техніку.

Один з ключових захисних заходів полягає в тому, що для всіх покупок в інтернеті надається 14-денний період «обмірковування». І це 14 днів з моменту доставлення, а не замовлення.

Тому, якщо ви передумаєте, маєте право отримати гроші назад, хоча важливо перевірити дрібний шрифт, щоб встановити, чи є будь-які збори, які доведеться заплатити при поверненні автомобіля.

Точно так само можуть бути застереження про пробіг протягом цього періоду обмірковування. 

Щось пішло не так 

У вас є захист на випадок виникнення проблем з автомобілем протягом перших кількох місяців. Користуючись Законом про права споживачів, можна зробити запит на повне повернення коштів, якщо щось піде не так з двигуном протягом перших 30 днів володіння.

Якщо протягом перших шести місяців володіння автомобілем виникнуть будь-які проблеми, ви можете попросити продавця або відремонтувати його, або надати заміну.

Їм потрібно буде продемонструвати, що в день продажу проблеми не було. Якщо вони зможуть довести, що це було так, і що ви знали про це, тоді ви не зможете повернути гроші.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares