У бюджетній сфері Тернополя, Зборівського і Тернопільському районів – понад 1 млн 400 тис грн збитків

У бюджетній сфері Тернополя, Зборівського і Тернопільському районів – понад 1 млн 400 тис грн збитків

Упродовж 2018 року в м. Тернополі, Зборівському і Тернопільському районах зареєстровано в ЄРДР 21 кримінальне провадження про злочини в бюджетній сфері, процесуальне керівництво у яких здійснювалось Тернопільською місцевою прокуратурою.

За наслідками розслідування шість кримінальних проваджень скеровано до суду, з них чотири – за фактом неналежного виконання договірних зобов’язань у сфері закупівель товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти

Так, скеровано до суду кримінальні провадження щодо осіб, яким незаконно призначена та виплачена зайва державна соціальна допомога у Зборівському районі; стосовно оператора підготовчого відділення державного навчального закладу м. Тернополя, яка привласнила комп’ютерну техніку вищого навчального закладу; щодо директора товариства, через недбалість якого інтересам сільської ради Тернопільського району спричинено шкоду на суму понад 175 тис грн.

У ході розслідування кримінальних проваджень встановлено збитків на загальну суму 1 млн 404 тис грн, із яких на 815 тис грн. – накладено арешт; на 713 тис грн – пред’явлено цивільні позови прокурорами; 675 тис грн – відшкодовано добровільно. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області (за інформацією Тернопільської місцевої прокуратури).


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *