У Чорткові провели кар’єрний форум «Профорієнтація-2019» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

22 травня на центральній площі в м. Чортків відбувся І Міжрайонний кар’єрний форум «Профорієнтація-2019», організований Чортківською районною філію Тернопільського обласного центру зайнятості (ОЦЗ) спільно з фахівцями Тернопільського ОЦЗ соціальними партнерами: органами влади, закладами освіти, військовими, ГО «Гільдія галицьких майстрів», приватними підприємцями та роботодавцями, за участю представників 6-ти районів області: Монастириського, Гусятинського, Борщівського, Теребовлянського, Заліщицького, Бучацького.

Це був унікальний шанс усім бажаючим: побувати пожежником, піцайоло, поліцейським, будівельником, сантехніком, бджолярем, відеооператором, лікарем, військовим. Виготовити власноруч мозаїку, листівки, малюнки піском і кольоровим рисом, вишивку, вироби з лози, дерева, шкіри, глини, побувавши на відповідних майстер-класах. Дізнатися, що таке паперопластика, декупаж, арт-терапія. Взяти участь в конкурсі малюнка на асфальті «Чарівна країна професій».

Діяли 8 локацій. На площі в м. Чортків було розміщено військову техніку, пожежна та поліцейська машини, моделі трактора та банкомата.

У програмі заходу були: «дефіляда» професій, презентація народних ремесел, лікування мистецтвом, рольові ігри з фінансової грамотності, тренінг для психологів, елементи вишколу разом з станицею Чортків Тернопільської округи пласту.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares