У Кременці відкрили центр реабілітації для дітей і молоді з інвалідністю «Зоря надії» (ФОТО)

У Кременці відкрили центр реабілітації для дітей і молоді з інвалідністю «Зоря надії» (ФОТО)
У Кременці відкрили перший на Тернопільщині пілотний проект громадської організації «Товариство батьків дітей з інвалідністю «Зоря надії» – центр реабілітації для дітей і молоді з інвалідністю «Зоря надії». Цієї події з нетерпінням чекала не лише молодь, яка займатиметься та розвиватиметься у цьому центрі, а й батьки та близькі. Тому на урочисте відкриття до центру приїхало чимало гостей. Більшість із них тією чи іншою мірою причетні до створення закладу. Про це повідомляє сайт Кременецької міськради.

Зокрема, завітали представники громадських організацій із Німеччини та Польщі, представники «Червоного хреста», котрі взяли безпосередню участь у створенні центру. Також відкриття цього закладу було б неможливим без особистого сприяння міського голови Кременця Олексія Ковальчука та депутатського корпусу.

Своїм досвідом у створенні центру поділилася й ініціатор проекту Алла Андрощук. Вона розповіла, що саме особиста історія спонукала її допомагати іншим. Не зі слів, а з власного досвіду жінка знає, що означає ставити на ноги хвору дитину. Переживши усі труднощі, Алла Миколаївна захотіла допомагати таким, як вона.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares