У лікарнях Тернополя зросла кількість хворих на COVID-19

У лікарнях Тернополя зросла кількість хворих на COVID-19

Під час засідання міського оперативного штабу начальник відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Василь Даньчак проінформував про стан захворюваності у Тернополі на COVID-19.
Упродовж останніх 14-ти днів нові випадки захворювання на COVID-19 реєструються щодня, а пік за чисельністю заражень у місті було зафіксовано 6 червня – 15 нових випадків. За тиждень лабораторно підтверджено 64 нових випадки. Про це йдеться на сайт міськради.
Від початку карантину всього зареєстровано 246 осіб з діагнозом «COVID-19»;
станом на ранок 17 червня у Тернополі налічується 150 хворих, одужало 95 осіб;
на амбулаторному лікуванні знаходиться 125 осіб, з них 12 дітей;
у КНП «Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої медичної допомоги» перебуває загалом 30 хворих: 25 тернополян і 5 жителів районів. Ще 1 людина перебуває у лікарні з підозрою на COVID-19;
у КНП «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня» перебуває станом на ранок 17 червня перебуває 1 пацієнт з підтвердженим COVID-19. Ще 8 пацієнтів у лікарні – з підозрою на коронавірус;
у КНП «Тернопільська міська комунальна лікарня №3» перебуває 1 пацієнтка;
за даними сімейних лікарів на самоізоляції перебуває 313 осіб;
завантаженість ліжок у лікувальних закладах складає понад 50%.
Госпітальні бази, що надають допомогу у лікуванні осіб з діагнозом «COVID-19», повністю забезпечені масками, респіраторами, костюмами біозахисту.
Днями Тернопільська міська рада передасть обласному лабораторному центру сучасну систему ПЛР в реальному часі CFX96 для проведення тестування жителів громади на COVI-19, яку придбали за кошти місцевого бюджету.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares