У листах на Схід тернопільські діти малювали веселку й бажали миру

У листах на Схід тернопільські діти малювали веселку й бажали миру

veselka

До дитячої творчості долучалися мами, тати, бабусі – у багатьох сімʹях чоловіки та сини Тернопільщини захищають південно-східні кордони України від ворога.

Акцію «Подаруй солдату веселку» провели в Тернополі психологи управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій. За розкладеними столами у міському парку декілька годин юрбились діти різного віку – наймолодшій Яринці було 2,5 роки, а вік найстаршого сягав 62 років.

Діти радо погоджувались подарувати частинку свого тепла через малюнок нашим солдатам. Для того, щоб створити ці композиції, не потрібні ні досвід малювання, ні інші художні здібності. Крім малюнків, діти старанно виводили слова побажань українським солдатам – миру, добра та мужності.

«Акція покликана підняти моральний дух українських солдатів на передовій, нагадати їм, що Україна пам’ятає, переживає і молиться за своїх захисників. І головне – їх люблять і знають наймолодші українці: діти, братики і сестрички, знайомі і навіть незнайомі», – кажуть організатори заходу.

Крім малюнків, дівчатка однієї з шкіл Тернополя передали психологам листа, якого написали особисто для військових, з проханням переслати його на передову. Вони знайшли багато теплих слів на підтримку наших героїв.

Під час акції психологи нарахували 165 дитячих малюнків. А наприкінці діти розмалювали карту України кольорами прапора – блакитного кольору долоньки відбивались на карті вгорі, а жовтого – внизу.

Зібрані малюнки, лист і кольорову карту України  передадуть уже найближчим часом солдатам, які захищають Україну на сході. Військові говорять, що дитячі подарунки для них – справжні обереги.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *