У медиків швидкої Тернопільщини значно побільшало викликів до пацієнтів з ознаками ковіду

У медиків швидкої Тернопільщини значно побільшало викликів до пацієнтів з ознаками ковіду

4 березня медики швидкої Тернопільської області обслужили 336 викликів до пацієнтів, здійснили 112 госпіталізацій; з них у Тернополі обслужено 149 викликів швидкої допомоги, госпіталізовано 37 пацієнтів. За минулу добу в службі швидкої допомоги Тернопільщини зафіксовано 41 виклик до хворих з уже  підтвердженим діагнозом ковід, госпіталізовано 28 ковідних пацієнти. З підозрою на ковід звернулося ще 16 пацієнтів, 8 госпіталізовано.

За 4 березня, порівняно з 3 числом, значно побільшало викликів до пацієнтів з ознаками ковіду. Найбільше, як завжди, викликів до хронічних хворих та на різні критичні стани. Також побільшало викликів на  різні нещасні випадки, побутові травмування та до пацієнтів у стані алкогольної інтоксикації.

Так, 4 березня швидка виїжджала на вул. Київську в Тернополі, де надавала допомогу 24-річній пацієнтці. За словами потерпілої, її побив знайомий. Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку потерпілу, після наданої медичної допомоги, залишено вдома, оскільки від госпіталізації вона відмовилася.

Бригада швидкої виїжджала на вул. Довженка в обласному центрі, до 24-річного пацієнта. Чоловік послизнувся на вулиці, упав й травмувався. Із рваною раною лобної ділянки голови, після наданої медичної допомоги, потерпілого доставлено у травмопункт.

Швидка виїжджала на вул.Чалдаєва в Тернополі, до 83-річного пацієнта. Літній чоловік через власну необережність впав у квартирі й травмувався. Із підозрою на перелом шийки стегна пацієнта, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у лікарню швидкої допомоги.

Михайло ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares