Внесок Тернопільщини на обороноздатність країни 48,9 млн грн

Внесок Тернопільщини на обороноздатність країни 48,9 млн грн

Задля підтримки армії платники податків Тернопільщини сплатили до державного бюджету 48,9 млн грн військового збору впродовж січня-лютого цього року. «Порівняно з аналогічним періодом минулого року, наші краяни для війська сплатили цьогоріч на 5,1 млн грн більше, до очікуваних надходжень приріст склав 9,4 відсотка, а це 4,2 млн грн додатково», – розповів начальник Головного управління ДПС у Тернопільській області Михайло Яцина.

Він конкретизував, що лише у лютому наші краяни спрямували на потреби війська 27,1 млн грн «патріотичного» збору. А це на 33,8 відсотка або 6,8 млн грн перевищило показник минулого року

Військовий збір було впроваджено в Україні з серпня 2014 року. Його ставка становить 1,5% доходів, що підлягають оподаткуванню. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні.

«Необхідно мати на увазі, що українська армія отримуватиме стабільні кошти для вирішення нагальних питань лише завдяки легальній праці, – наголосив начальник ГУ ДПС в області. – Тому закликаємо роботодавців не допускати фактів «тіньової» зайнятості. Адже неоформлені належним чином трудові відносини позбавляють соціальних гарантій найманих працівників, знижують доходи держбюджету, а відтак і можливість зміцнення обороноздатності країни». 

Відділ пресслужби Головного управління ДПС у Тернопільській області.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares