Війна забрала життя Миколи Ірзайкіна з Тернополя

Війна забрала життя Миколи Ірзайкіна з Тернополя

У полум’ї жорстокої війни згоріло ще одне молоде життя. Ангелом повертається до рідного дому тернополянин Микола Ірзайкін. Захисникові було 35 років. Микола Ірзайкін – випускник Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя. Займався підприємницькою діяльністю.

«Жахлива звістка сколихнула наше місто. Ангелом повертається додому воїн Ірзайкін Микола Валентинович, 20 лютого 1988 року народження. Його життя обірвалося 9 лютого.

Ми щиро співчуваємо родині та усім близьким Героя. Він назавжди залишиться у наших серцях мужнім захисником, який щиро любив Батьківщину. Вічна та світла пам’ять!» – йдеться у дописі міського голови Сергія Надала.

Як пише ПЕРШИЙ онлайн, Микола Ірзайкін навчався на кафедрі енергозбереження та енергетичного менеджменту Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя. У грудні 2010 року захистився за темою: «Система керування та моніторингу використання енергоресурсів із застосуванням технологій мобільного зв’язку».

Займався підприємницькою діяльністю у сфері роздрібної торгівлі з лотків і на ринках харчовими продуктами, напоями та тютюновими виробами.

«Солдат Ірзайкін був призваний на військову службу за мобілізацією 01 лютого 2024 року Тернопільським ОМТЦК СП та направлений в навчальний центр, для проходження навчання на посаді курсанта навчального взводу відповідної військової частини.

Проте, 9 лютого 2024 року на імʼя начальника Тернопільського ОМТЦК СП від командування військової частини надійшло повідомлення про смерть солдата Миколи Ірзайкіна внаслідок гострої легеневої – серцевої недостатності, про що було сповіщено родину військовослужбовця.

Нагадуємо, що усі призвані до лав ЗСУ військовослужбовці направляються до навчальних центрів для проходження двомісячного курсу базової військової підготовки, після чого, проходять курс за своєю спеціальністю.

Командування Тернопільського обласного ТЦК СП висловлює щирі слова співчуття родині померлого військовослужбовця Миколи Ірзайкіна, який сповнений почуттям відповідальності, гідно встав на захист своєї країни», – повідомляє Тернопільський обласний ТЦК СП.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *