У студентки ЗУНУ – друге місце у чемпіонаті Східноєвропейської волейбольної зональної асоціації

Студентка ВСП «Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ» Марія Риболовлєва у складі молодіжної збірної України (U20) взяла участь у чемпіонаті Східноєвропейської волейбольної зональної асоціації. За результатами змагань спортсменка посіла 2 місце.

Турнір пройшов у місті Шяуляй, Литва. Українські волейболістки здобули чотири перемоги у п’яти матчах, програвши лише збірній Польщі (0:3), яка у підсумку стала переможцем цьогорічної СЄВЗИ.

Тепер дівчата поборяться за вихід на континентальну першість у відбірному турнірі.