У Тернополі на форумі «МИ – реформи!» проведуть симуляційну гру «Державотворення на Марсі» (АНОНС)

У Тернополі на форумі «МИ – реформи!» проведуть симуляційну гру «Державотворення на Марсі» (АНОНС)

Чи легко громаді робити зміни – дискутуватимуть у Тернополі. Усі бажаючі дізнаються про ті реформи, які реалізовує у файному місті Коаліція 29-ти громадських організацій «Тернопільський центр реформ», про перші успішні кроки та труднощі співпраці з органами місцевого самоврядування.

Також на форум запрошені експерти загальнонаціональних реформ та найбільші грантодавці, що презентують свої конкурси для неурядових організацій, благодійних фондів, спілок.

Організатори запевняють: ми розповімо, хто працює над реформами у файному. Ви дізнаєтеся, чи легко імплементувати загальнонаціональні закони на локальному рівні.

Форум відбудеться у Тернополі 12 квітня, із 10.00 по 18.00 у готельно-ресторанному комплексі «Avalon Palace» (просп. С.Бандери, 2).

Запрошують усіх бажаючих представників громадянського суспільства, органів місцевого самоврядування, мешканців міста, тощо. Участь безкоштовна.

Детальна програма заходу для зареєстрованих учасників за посиланням: https://forms.gle/E6ZNjKX4ioHDV9aF8

Довідкова інформація та запитання: [email protected]

Подія: https://www.facebook.com/events/2133334573633644/

У рамках форуму 13 квітня буде проведено симуляційну гру «Державотворення на Марсі». Деталі: https://www.facebook.com/events/1203840739774250/

Довідка
Форум «МИ – реформи!» організовує Коаліція громадських організацій «Тернопільський центр реформ» у рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

Loading...
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares