У Тернополі окрема артбригада ОК «Захід» відзначила 5-у річницю від дня створення (ФОТО)

У Тернополі окрема артбригада ОК «Захід» відзначила 5-у річницю від дня створення (ФОТО)

9 вересня у Тернополі військовослужбовці окремої артилерійської бригади ОК «Захід» відзначили невеличкий ювілей – п’яту річницю від дня створення з’єднання. З нагоди свята на території військової частини відбулися урочисті заходи. На плацу бригади вишикувався особовий склад, прапороносний взвод виніс бойовий прапор, військовий оркестр виконав Державний гімн України, а усі військовослужбовці пом’янули хвилиною мовчання загиблих бойових побратимів.

У зв’язку з днем частини, кращих військовослужбовців нагороджено медалями та грамотами. Святкові заходи відбулися не тільки у Тернополі, а і на одному із загальновійськових полігонів Західної України, де також зараз перебуває особовий склад бригади та у районі проведення ООС – там на даний час левова частка військовослужбовців-артилеристів виконує бойові завдання з відсічі військової агресії противника.

«Серед штатного озброєння бригади – гармати великого калібру, які здатні вражати цілі до 30 кілометрів, протитанкові гармати та інша великогабаритна техніка», – каже прес-офіцер бригади Юрій Кульпа.

У з’єднанні були і залишаються неперевершені герої, солдати, сержанти та офіцери, які знищили не один десяток одиниць ворожої техніки і озброєння. На жаль, не обійшлося без непоправних втрат. До списків військової частини назавжди занесено імена 15 героїв, які віддали життя за незалежність нашої Батьківщини.

Окрема артбригада ОК «Захід» була сформована у вересні буремного 2014 року, у період активних бойових дій на Сході України. Тоді підрозділи цієї військової частини підтримували артилерійським вогнем механізовані та мотопіхотні частини фактично на усьому фронті проведення широкомасштабної антитерористичної операції.

Тернопільські артилеристи брали участь у визволені Словянська, обороняли населені пункти Щастя, Попасну, Озерянівку, Нелипівку, Новгородське та багато інших. Українська артилерія довела високий рівень ефективності під час захисту напрямків Дебальцевської операції та Донецького аеропорту.

Василь ЛАБАЙ, #АрміяInform_Тернопіль. Фото Надії Німець.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares