У Тернополі пенсіонерка спокусилася на чужий смартфон, тепер їй загрожує ув’язнення.
Як повідомили в поліції Тернопільщини, на лінію 102 зателефонувала місцнва жителька і розповіла, що в супермаркеті забула пакет з особистими речами. Серед них був і дорогий смартфон.
Жінка повернулася по пакет, проте не знайшла його.
Поліцейські з’ясували, що спокусилася на майно потерпілої 67-річна тернополянка. Жінка побачила чужий пакет, заглянула всередину, побачила засіб зв’язку і забрала додому.
За фактом крадіжки розпочато кримінальне провадження відповідно до частини 4 статті 185 Кримінального кодексу України. Жінці повідомлено про підозру. Триває досудове розслідування.
За скоєне жінці загрожує до восьми років позбавлення волі.