У Тернополі перевірили, як супермаркети і ресторани дотримуються карантину

У Тернополі перевірили, як супермаркети і ресторани дотримуються карантину

Спільною мобільною групою у складі представників управління торгівлі, поліції, Держпродспоживслужби та муніципальної інспекції 18 червня було проведено перевірку 12 об’єктів у Тернополі.  Серед них – заклади громадського харчування, торгово-розважальні центри, а також ті об’єкти торгівлі, щодо яких надійшли скарги через онлайн-форму повідомлень на сайті міської ради. Про це повідомили у прес-службі ТМР.

18 червня у Тернополі було проведено обстеження ТРЦ «Подоляни», ТРЦ «Райцентр», ТРЦ «Торба», заклади громадського харчування: «Рандеву», «Автопорт», «Б’янко», «На майдані», «Бульвар», «Проспект». Також додатково були проведені перевірки у закладах: «Епіцентр», «Файне місто», «Рукавичка», «Парус».

Зазначається, що з представниками даних закладів проведено профілактичні бесіди щодо обов’язкового дотримання санітарно-епідеміологічних норм та термінового усунення виявлених порушень.

У міськраді додали, що мешканці можуть повідомляти про виявлені ними факти недотримання суб’єктами господарювання правил карантину. Повідомити про це можна анонімно через спеціальну форму: https://forms.gle/oWyyBruLnfVPShqc6

 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *