У Тернополі проведуть змагання з повітряних полотен

У Тернополі проведуть змагання з повітряних полотен

1 червня в кінотеатрі Довженка, за адресою: вул. Злуки, 45, відбудеться яскрава спортивна подія в місті Тернопіль – змагання з повітряної гімнастики, яка обʼєднає найкращих гімнастів “VenStudio”.

«Запрошуємо не тільки учасників а й відвідувачів, які зможуть насолодитися вражаючими виступами, під час яких дорослі учасники демонструватимуть неймовірну грацію, пластичність свого тіла. А молодші учасники вас зачарують своєю милістю та майстерністю, яку набули під час занять у студії.

Змагання з повітряної гімнастики – це не лише спортивне суперництво, це перша сходинка успішного спортивного майбутнього та справжнє мистецтво, де висота та простір дозволяє виконувати захоплюючі комбінації та елементи акробатики. 

Для спортсменів це чудова нагода щоб самовдосконалити себе, стати більш впевненішим та отримати велику дозу позитивних емоцій», – розповів засновник та керівник “VenStudio” Ярослав Венцко.

Запрошують усіх бажаючих приєднатися й стати свідками неймовірної події, яка назавжди залишитися в спогадах. А тих, хто закохається у цей вид мистецтва та захоче спробувати себе в ньому, “VenStudio” буде щиро рада допомогти зробити перший крок. Не важливі стать, вік та фізична підготовка – важливою є ваша мотивація.

Довідка

Студія у Тернополі існує понад 10 років.

Кваліфіковані тренери працюють, як з малюками, так і з дорослими. Відвідувати можна групові тренування або індивідуальні.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *