У Тернополі школярка вдягне на випускний сукню зі шлейфом у 100 метрів

У Тернополі школярка вдягне на випускний сукню зі шлейфом у 100 метрів

Цієї п’ятниці, 31 серпня, у Тернополі відбудеться випускний. Оскільки триває карантин, хлопці й дівчата йтимуть вулицями міста святковою ходою з дотриманням дистанції й антисептиками. Запам’ятається випускний і незвичним рекордом.

Тернопільська школярка продемонструє сукню зі шлейфом довжиною 100 метрів. Цей рекорд буде зафіксовано у «Національний реєстр рекордів України».

Над образом сукні працює команда відомої тернопільськоі дизайнерки Наталі Стефанчук:
– Своїм рекордом ми хочемо представити наш рідний Тернопіль як місто з високим рівнем моди та стилю, подарувати позитивні емоції для наших випускників і впевненість, що у світі все є можливим, якщо ціль поставлена, – розповідають ініціатори встановлення рекорду. – Адже всі учасники, які допомагають встановити цей рекорд, – це колишні школярі тернопільських шкіл. Найскладнішою є робота над шлейфом. Ми підбирали тканину, яка могли б забезпечити найменшу вагу за такої довжини.

У сукні поєднали ніжно-рожевий нюдовий колір, який є трендом цього сезону, і насичений відтінок з блиском, вона оздоблена декором ручної роботи, пір’ям і каменями.
Для зручності святкування команда Наталі Стефанчук  подбала, щоб сукня була виконана у формі трансформера, а шлейф легко і зручно відокремлювався.

Хто стане цією щасливицею, яка приміряє рекордну сукню, поки невідомо – зберігають інтригу.

Де і коли дивитися святкову ходу?

Колона випускників рухатиметься від озера через центр міста до головного міського стадіону. Розпочнеться хода о 15:30, а завершиться близько 17:00. Далі дійство триватиме на Центральному стадіоні, де відбудеться вручення атестатів, грамот і нагород  Триватиме в проміжку з 17:00-18:00.

На час проведення свята буде заборонено проїзд вулицею Руською та проспектом Степана Бандери, а громадський транспорт спрямують в об’їзд іншими вулицями.

У міській раді запевняють, що випускний проведуть із дотриманням вимог карантину. У святковій колоні між класами однієї школи повинні дотримуватись дистанції в 4,5 м, а між випускниками різних шкіл – 6 м. Між учнями має бути дистанція у 1,5 м.

 

 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *