У Тернополі відбудуться спеціальні покази фільму “Довбуш” за участі його авторів

У Тернополі відбудуться спеціальні покази фільму “Довбуш” за участі його авторів

30 серпня в Тернополі відбудеться відразу два спеціальних покази українського пригодницько-історичного фільму «Довбуш». Фільм представлятимуть його творці: відомий український режисер Олесь Санін, продюсер Максим Асадчий, актори Олексій Гнатковський та Роман Ясіновський, який є родом із Тернополя.

Про це повідомляє компанія FILM.UA Distribution.

«Довбуш» — це пригодницько-історична стрічка, що оповідає легенду про однойменного  карпатського опришка, який боровся за свободу своєї землі, волю та справедливість на ній. Олекса Довбуш, ватажок карпатських повстанців-опришків, є втіленням архетипу українця із почуттям власної гідності, який не є войовничим за своєю природою і понад усе мріє про мирне, вільне та щасливе життя на своїй землі. Та коли вороги зазіхають на його свободу, він готовий пожертвувати усім і зі зброєю в руках захистити гідність свою, свого народу і свою любов.

Прем’єра «Довбуша» в Тернополі — це частина великого всеукраїнського промотуру, що охоплює 13 міст України.

Трейлер за посиланням: ДОВБУШ | Фінальний трейлер I Прем’єра фільму 24 серпня 2023 

Перший показ відбудеться 30 серпня 2023 року в кінотеатрі Miramax (ТРЦ «Подоляни») за адресою вул. Текстильна, 28. Початок заходу о 15:00, початок фільму о 16:00.

Другий показ відбуватиметься 30 серпня 2023 року в кінотеатрі «Злата» (вул. Івана Франка, 8). Початок заходу о 18:00, початок показу 18:30.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *