У Тернополі відбулась відкрита першість обласної ДЮСШ з волейболу серед дівчат

Відкрита першість обласної ДЮСШ з волейболу серед дівчат 2005-2006 р.н. впродовж двох днів, 30 листопада та 01 грудня, проходила у Тернополі. Відбувались ігри на базі ЗОШ №24 та спортивного залу Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Учасницями турніру стали сім команд. За перемогу змагались Чортківська, Хоростківська, Монастириська, Велокодедеркальська ДЮСШ, ТНЕУ-Галичанка та дві команди обласної ДЮСШ. Ігри проходили за коловою та кубковою системами.

За підсумками двох ігрових днів команди посіли такі місця: 7 місце – Чортківська команда, 6 місце – Хоростків, 5 місце – Монастириськ, 4 місце – В.Дедеркали, 3 місце – Обласна ДЮСШ, друге місце – ОДЮСШ-2, а переможницями турніру стали юні волейболістки із ТНЕУ-Галичанка. Команди призерки та переможниця були нагороджені грамотами та кубком.

Суддівство змагань забезпечували студенти факультету фізичного виховання під керівництвом викладача кафедри теоретичних основ і методики фізичного виховання Олени Сопотницької. Дирекція обласної ДЮСШ висловлює вдячність ректорату університету за надання спортивного залу, а Олені Сопотницькій – за підготовку залу та проведення змагань, – йдеться на сторінці школи у соцмережах.