У Тернополі відкрили міське відділення офтальмології

У Тернополі відкрили  міське відділення офтальмології

На базі лікарні швидкої допомоги, за адресою вул.Волинська 40, відбулось відкриття першого міського відділення офтальмології.

Про це повідомили у КНП «Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги».

Нове відділення розраховане на 25 ліжок, оснащене найсучаснішим діагностичним обладнанням від провідних світових виробників. Що дозволяє застосовувати передові методики у наданні офтальмологічної допомоги, забезпечуючи точну діагностику та ефективне лікування очних захворювань.

Керівництво відділенням здійснює видатний лікар-офтальмолог, професор, Микола Турчин, чий багаторічний досвід та наукові досягнення є запорукою високого рівня медичної допомоги.

Основними напрямками роботи відділення є діагностика та лікування глаукоми, захворювань сітківки та зорового нерва. Відділення функціонує в повному обсязі, надаючи висококваліфіковану допомогу мешканцям міста.

Наразі здійснюється комплексне терапевтичне лікування із застосуванням інноваційних методів та препаратів. У найближчій перспективі планується впровадження сучасних хірургічних методів лікування, що дозволить розширити спектр медичних послуг та підвищити їх ефективність.

Як заявив директор лікарні швидкої допомоги Ярослав Чайківський, робота нового відділення офтальмології значно підвищить доступність та якість надання офтальмологічної допомоги жителям міста.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *