У Тернополі вшанували кращих спортсменів та тренерів з легкої атлетики

У Тернополі вшанували кращих спортсменів та тренерів з легкої атлетики

Федерація легкої атлетики Тернопільської області відзначила кращих спортсменів, тренерів та партнерів за підсумками роботи у 2019 році. Відбулись урочистості з цієї нагоди на базі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Відтак, перше місце у рейтингу кращих тренерів Тернопільської області з легкої атлетики у 2019 році посів Іван Панасюк (Тернопільська ОДЮСШ із літніх видів спорту). Друге місце у тренерському рейтингу зайняла Ольга Стефанишина (Тернопільська ОДЮСШ), а третє – Євген Кармелюк (ДЮСШ Тернопільського району).

Найкращими серед наставників дитячо-юнацьких спортивних шкіл стали Галина Шмуляєва з Тернопільської ОДЮСШ, Микола Головацький із Бучацької ДЮСШ і Богдан Дуда (Тернопільська ОДЮСШ). Також було відзначено і тренерів, чиї вихованці успішно виступили торік під час всеукраїнських змагань, зокрема, заслуженого тренера України Михайла Васірука, Володимира Небельського, Олену Клименко, Володимира Дуду.

Звання «Кращий легкоатлет Тернопільської області у 2019 році» отримав майстер спорту Іван Панасюк (обласна ШВСМ). Титул «Краща легкоатлетка Тернопільської області у 2019 році» здобула Оксана Долинчук (Більчак) – вихованка Зборівської ДЮСШ, тренер Володимир Небельський, обласна ШВСМ.

Відзначені званням кращих серед молоді до 23-років Олександр Шилівський (штовхання ядра) і Христина Стефанишина (стрибки і висоту), серед юніорів – Владислав Кравчук, серед юнаків Ігор Висоцький і серед дівчат Тетяна Когут.

За відданість легкій атлетиці відзнаку отримав Михайло Васірук.

Також на зібранні почесну відзнаку міського голови Тернополя начальник управління сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради Микола Круть вручив президенту Федерації Валерію Єднаку. Преміями нагородив молодих легкоатлетів перший заступник голови місцевого осередку Національного олімпійського комітету України в Тернопільській області Віталій Ігнатенко.

Додамо, що на зібранні Президентом Федерації легкої атлетики Тернопільської області знову обрано Валерія Єднака. Було обрано також і виконавчий комітет Федерації, жл складу якого увійшло одинадцять осіб.

За інформацією Федерації легкої атлетики Тернопільської області.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares