У Тернополі з’явилася школа першої медичної допомоги

У Тернополі з’явилася школа першої медичної допомоги
Сертифіковані інструктори навчатимуть всіх охочих рятувати життя

Заклад відкрили на базі товариства Червоного Хреста, повідомили в обласному управлінні охорони здоров’я,

«Іноді життя людини вирішують лічені секунди та хвилини. Вчасно надана перша допомога неодноразово рятувала людей не лише від інвалідності, а й від смерті. З відкриттям «Школи першої допомоги» мешканці області, працівники підприємств зможуть не тільки самі надати постраждалому першу допомогу, а й навчити цьому своїх колег, друзів», – зазначив під час відкриття начальник управління охорони здоров’я Тернопільської ОДА Володимир Богайчук.

Для відкриття школи відремонтували підвальне приміщення Тернопільської обласної організації товариства Червоного Хреста України. Як розповіли в організації, роботи здійснили за благодійні кошти. Зокрема, 6 тис. євро зібрало Німецьке товариство Червоного Хреста із Фрайбурга.

«Ми навчаємо за міжнародними стандартами. Навчання проходитиме по 6-годинній або 12-годинній програмі, до 8 осіб в групі. За його результатами учні отримуватимуть сертифікат міжнародного зразка з терміном дії 3 роки», – розповіла голова Тернопільської обласної організації товариства Червоного Хреста Олександра Бригадир.

Зараз в організації є два тренери, підготовлених Міжнародною федерацією Червоного Хреста, та 9 інструкторів.

Пройти навчання-тренінг уже тепер можуть усі охочі. Запис здійснюють в обласній організації Червоного Хреста за адресою: вулиця Гоголя, буд. 2. або за номером телефону (096) 598 39 43 або (066) 338 78 95 (тренінг координатор Олексій Шейка).

Loading...
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares