У ТНЕУ діє фотовиставка Каті Ульманн «Жінки у всьому світі за роботою» (ФОТО)

У ТНЕУ діє фотовиставка Каті Ульманн «Жінки у всьому світі за роботою» (ФОТО)

У ТНЕУ відкрили мистецьку виставку Каті Ульманн «Жінки у всьому світі за роботою». Фотовиставка діє у закладі вищої освіти у рамках Першого міжнародного тижня.

Катя Ульманн народилася в 1968 році в Дрездені, Німеччина. Вивчала журналістику та мови в Лейпцигу, Москві та Києві. Після проживання та викладання німецької мови з 2000 по 2005 рік у Нікарагуа (Центральна Америка) стала координатором мовного центру ТУ Дрездена, де також викладає німецьку мову для іноземних студентів.

У 2009 році Катя видала підручник з фразеології німецької мови «Das A und O – Deutsche Redewendungen», але після цього повернулася знову до журналістики: у 2013 році опублікувала «Kometenspitter» – інтерв’ю з жінками в Нікарагуа. Її перша фотовиставка «Жінки в Нікарагуа» висвітлює досвід проживання фотографа там.

Під час подорожей до різних країн Катя Ульманн продовжувала фотографувати жінок у всьому світі – особливо зацікавлена ​​у демонстрації жінок за роботою. Вона хоче поінформувати про те, що жінки у всьому світі можуть домогтися своїх прав, якщо суспільство це дозволяє: стати  видатними професіоналами, матерями, соціально визнаними.

Результатом є фотовиставка «Жінки у всьому світі за роботою», вперше представлена ​​у 2017 році у рідному місті авторки – Дрездені, а згодом у Галле, Уфі, Москві та Хемниці.

Частину фотовиставки можна побачити зараз – під час Першого міжнародного тижня в ТНЕУ.

Loading...
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares