У ТНЕУ організовують курси з вивчення англійської мови для бійців АТО

У ТНЕУ організовують курси з вивчення англійської мови для бійців АТО

На виконання соціальних програм підтримки учасників Антитерористичної операції та за сприяння Управління соціального захисту населення Тернопільської районної державної адміністрації, Управління соціального захисту населення Збаразької районної державної адміністрації  Тернопільським національним економічним університетом продовжується набір слухачів на інтенсивні курси з вивчення англійської мови та комп’ютерних  інформаційних технологій (англійською мовою) для учасників АТО – жителів Тернопільського та Збаразького районів.

Підготовка слухачів здійснюватиметься на базі Навчально-наукового центру з вивчення іноземних мов Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій.

Після завершення навчання учасники Проекту отримають свідоцтва про підвищення кваліфікації, а також сертифікат про рівень володіння англійською мовою згідно з Європейськими рекомендаціями з мовної освіти.

Усіх бажаючих просимо надіслати до 26  квітня 2019 року на електронну адресу Центру ([email protected]) такі дані: прізвище, ім’я, по-батькові; е-mail; мобільний телефон; прописка.

За додатковою інформацією просимо звертатися за адресою: Майдан Перемоги, 3 (ІІІ корпус , каб. 3107); тел.: 0352-47-50-50*13-148; 067-708-73-29.


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *