У ТНЕУ вшанували пам’ять про Героїв Небесної Сотні (ФОТО)

День пам’яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

Ось уже минуло шість років від того часу як українець і українка, сивий чолом та ще зовсім юний задекларував свою Богом дану гідність – бути людиною. Саме в ці дні, шість років тому, під час Революції Гідності, протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. 20 лютого 2014 року загинуло найбільше активістів Майдану. Наступного дня відбулося прощання із загиблими, яких в жалобних промовах назвали «Небесною сотнею».

Університетська спільнота, зібравшись під час акції «Незламні Лицарі Свободи», хвилиною мовчання вшанували пам’ять про Героїв, серед яких і Тарас Слободян – випускник і працівник ТНЕУ, надзвичайно добра й світла людина, справжній громадянин і патріот України.

Звертаючись до присутніх, ректор ТНЕУ Андрій Крисоватий сказав: «Герої не вмирають! Вони живуть доти, доки живе пам’ять про них. Ці трагічні сторінки нашої історії неможливо забути, вони назавжди закарбовані у наших серцях. Пишаємося нашими Героями, пишаємося усіма, хто передає спомин про їх подвиг наступним поколінням і переконані – український народ обов’язково переможе у боротьбі зі злом, адже з нами правда і любов Божа».

До сліз пройняли кожного рядки із пісні у виконанні Павла Тютюнника «Війна».

В єдності з цілим українським народом університетська родина долучилася до всеукраїнської акції «Ангели пам’яті», розвісивши білих ангелів на липовій Алеї Небесної Сотні, яку працівники ТНЕУ свого часу висадили біля університету на честь загиблих синів і дочок України.

Слава Україні!

Героям слава!

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *