У Залозецькій ОТГ за сприяння служби зайнятості кожен третій знайшов роботу (ФОТО)

У Залозецькій ОТГ за сприяння служби зайнятості кожен третій знайшов роботу (ФОТО)

У рамках робочого візиту в Залозецьку об’єднану територіальну громаду заступник директора – начальник відділу організації працевлаштування населення Зборівської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості Ірина Прінь, фахівці відділів активної підтримки безробітних та взаємодії з роботодавцями Ольга Грицюк та Світлана Маціборок зустрілися з головою ОТГ Любомиром Фесиком.

«На обліку в Зборівській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості зараз перебуває більше 80 жителів Залозецької ОТГ, з них 29 відсотків – молодь у віці до 35 років, половина – жінки. За сім місяців 2019 року послугами служби зайнятості скористалось понад 200 осіб, які мали статус безробітного. За сприяння райфілії ОЦЗ вдалося працевлаштувати 73 жителі громади, 17 безробітних пройшли професійне навчання. Також цьогоріч у громаді відбулось більше 10 прийомів, організованих службою зайнятості, в т.ч. 4 виїзних профорієнтаційних заходи з учнівською молоддю, батьками школярів, освітянами», – повідомила Ірина Прінь.

Під час зустрічі сторони обговорили шляхи подальшої співпраці, можливості організації громадських та інших робіт тимчасового характеру у 2019 році, розглянули питання надання послуг з організації професійного навчання. Йшлося про послугу самостійного запису громадян на прийом до фахівців центру зайнятості через сервіс «Електронна черга».

Ірина Прінь акцентувала увагу, що кожен має змогу самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатися на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості України. Служба зайнятості є сервісною і мобільною установою, яка постійно поліпшує обслуговування населення і роботодавців та завжди готова до конструктивної взаємодії на ринку праці, у тому числі й із об’єднаними територіальними громадами.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares