У Збаражі, в літньому англомовному таборі «GoСamp», працюють з дітьми волонтери зі США та Єгипту (ФОТО)

У Збаражі, в літньому англомовному таборі «GoСamp», працюють з дітьми волонтери зі США та Єгипту (ФОТО)

«GoСamp» – літній англомовний табір стартував у першій школі Збаража на Тернопільщині. Активне дозвілля у поєднанні з вивченням іноземної мови, спілкування, нові друзі – це те, що треба дітям на канікулах. Троє волонтерів зі США та Єгипту мотивуватимуть школярів вивчати англійську. Про це пише на своїй Фейсбук-сторінці голова Збаразької райради Світлана Боднар.

Участь у таборах «GoCamp» – це не мета, а спосіб вивчення мови, завдяки якому діти перебуватимуть у багатокультурному середовищі, навчатимуться працювати в команді, критично мислити та бути толерантними до інших. Учителів залучатимуть до розробки міждисциплінарних програм, які наближують навчання до реального життя. Мета «GoCamp» – виховати нове покоління всебічно розвиненої та освіченої молоді, яка готова до життя в ХХІ столітті, вільно володіє іноземними мовами та відкрита до пізнання інших культур і досвіду.

Табори «GoCamp» ініціювали GoGlobal спільно з Міністерством освіти і науки в Україні. Підтримали проект Адміністрація Президента України, Посольство Сполучених Штатів Америки, Волонтери ООН та низка інших партнерів.


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *