У змаганнях з волейболу лідирує команда ТНПУ

У змаганнях з волейболу лідирує команда ТНПУ

Тернопіль став місцем проведення ІІ туру Чемпіонату України вищої студентської ліги з волейболу, серед чоловічих команд, який проходив з 3-5  березня.

На даному етапі змагань групу «Б» представляли три команди: Тернопільський національний педагогічний університет ім. В.Гнатюка,  Луцький національний технічний університет та Тернопільський національний економічний університет, котрі боролися за фінальну участь у ІІІ турі. За результатами змагань лідирує команда ТНПУ ім. В.Гнатюка, яка обіграла всі команди з рахунком (3:0), ТНЕУ зайняла другу сходинку, а команда ЛНТУ – третю.

За результатами ІІ туру до фінальної четвірки входять команди: Кам’янець-Подільського національного педагогічного університету ім. І. Огієнка, Тернопільського педагогічного університету ім. В. Гнатюка, Рівненського національного університету водного господарства та природокористування і Тернопільського національного економічного університету.

Фінальні змагання відбудуться в травні місяці, то ж побажаймо нашим командам успішного виступу в розігруванні медалей першості України.

Василина ВОВЧАНСЬКА. м.Тернопіль.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares