UA: ТЕРНОПІЛЬ підготував до Різдва святкові ролики (ФОТО)

UA: ТЕРНОПІЛЬ підготував до Різдва святкові ролики (ФОТО)

До різдвяних свят команда Суспільного Тернопільщини виготовила й показала серію роликів із привітаннями від тернополян. У соцмережах за два дні відеоролики набрали майже 20 тисяч переглядів.

У святковий період телеефір UA: ТЕРНОПІЛЬ вирішили оновити міжпрограмками про Різдво. Творча команда отримала пакет графіки й узялась до роботи з новим натхненням. Героями роликів стали жителі Тернополя, які читали вірші, колядували, грали на музичних інструментах і вітали українців з Різдвом.

Як шукали героїв відеопривітань, розповіла режисер ефіру Людмила Пиріг: «Когось випадково зустрічали на Театральному майдані міста і пропонували привітати глядачів телеканалу. Когось запрошували прийти і заколядувати. А от бандуристку Марічку Іваніцьку просто випадково побачила, але так її спів сподобався, що я запропонувала їй знятися в нашому проекті».

Загалом відзняли 5 роликів тривалістю від 30 до 90 секунд.

«Святковий спецпроект вийшов душевним та урочистим, люди добре його сприйняли. Дехто писав слова вдячності. Втім, найкраще говорять цифри: наші відео вподобали й поширили сотні людей, а переглянули тисячі», – сказала продюсер філії Зоряна Биндас.


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *