Учні та вчителі ліцею на Тернопільщині придбали Jeep Cherokee для військових

Учні та вчителі ліцею на Тернопільщині придбали Jeep Cherokee для військових

Вагомий подарунок – Jeep Cherokee – зробили воїнам учні та вчителі Збаразького ліцею №1. Ключі від автомобіля передали керівнику волонтерського штабу Володимиру Голоднюку під час свята “Останнього дзвоника” 31 травня. Про це повідомили у Збаразькій міській раді.

“Щоб зібрати потрібну суму, – відзначила директор ліцею Оксана Богатюк, – доклали зусиль кожен із 820 учнів та 65 вчителів. Організовували ярмарки, на яких продавали різноманітну домашню випічку, ставили благодійні концерти, розігрували лотереї. Зібраних коштів вистачило і на авто, і на його ремонт, а також на пальне, щоб привезти джип з-за кордону, ще й трохи залишилось. Тепер будемо збирати на дрон”.

Авто, як повідомив Володимир Голоднюк, буде передане у 105 бригаду територіальної оборони, де служать багато мешканців Збаразької громади.

Діти пишаються тим, що допомагають ЗСУ. У 70-ох учнів батьки воюють, 26 школярів приїхали із територій України, небезпечних для проживання через російську агресію. Тож діти, як і їхні наставники, стараються внести й свою посильну лепту у перемогу над окупантом.

А ще, за словами директора ліцею, вчителі закладу впродовж понад двох місяців щотижня готували обіди для поранених, які лікуються на території Збаразької громади.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *