Учням, звільненим від оплати за харчування, потрібно виготовити учнівський електронний квиток «Соціальна карта тернополянина»

Учням, звільненим від оплати за харчування, потрібно виготовити учнівський електронний квиток «Соціальна карта тернополянина»

Учням, які звільнені від оплати за харчування, потрібно виготовити учнівський електронний квиток «Соціальна карта тернополянина», або перепрограмувати той, який був виготовлений раніше.

У шести тернопільських школах почали тестувати можливість розрахунку за харчування учнями пільгових категорій електронними квитками «Соціальна карта тернополянина». Наразі скористатися такою можливістю зможуть лише пільговики, а згодом, при бажанні, і всі інші учні.

Використання картки вводить автоматизований облік кількості дітей, які отримали обіди у шкільних їдальнях. Наразі у шкільних їдальнях встановлюють та тестують спеціальне обладнання, а скористатися можливістю оплати електронним квитком школярі, які належать до пільгових категорій, зможуть уже в вересні.

Відтак, упродовж літніх місяців для дітей, які звільнені від оплати за харчування, відповідно до рішення виконавчого комітету ТМР від 23.01.2019 р. № 35 «Про організацію харчування учнів у закладах загальної середньої та професійно-технічної освіти м. Тернополя у 2019 році», необхідно виготовити учнівський електронний квиток «Соціальна карта тернополянина» на безоплатній основі або перепрограмувати наявний, виготовлений раніше (пільгову картку).

Для отримання чи перепрограмування електронного квитка «Соціальна карта тернополянина» потрібно звернутись до оператора електронних систем у м. Тернополі за адресою: вул. В.Чорновола, 1 (2 поверх).

Для виготовлення електронного квитка необхідно заповнити анкету-заяву та подати документи:

Копію свідоцтва про народження дитини.

Копію облікової картки платника податків.

Копію документу, що підтверджує право на пільгове харчування.

Цифрове фото дитини (якщо заява подається у присутності дитини фото робиться на місці).

Для перепрограмування необхідно заповнити заяву та здати наявну пільгову картку.

Графік роботи: понeділок – четвер: 08.00-18.00, п’ятниця:  08.00-17.00, субота – неділя: вихідний, тел. +38 0352 400 350 +38 050 0400 350 +38 067 2400 356


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares