Українські православні громади – тепер офіційно

Українські православні громади – тепер офіційно

На Тернопільщині зареєстрували статут першої в області релігійної громади, яка перейшла з Російської православної церкви в Україні до новоствореної помісної Православної церкви України. Про це повідомили у прес-службі Тернопільської єпархії ПЦУ.

Відповідне розпорядження підписав напередодні голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна. Процедуру зміни підлеглості відповідно до Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації» першою в області повністю пройшла релігійна громада села Круголець Шумського району, яка виявила бажання приєднатися до ПЦУ.

Керуючий Тернопільською єпархією архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор висловив упевненість, що найближчим часом усі релігійні громади, які фактично приєдналися до Православної церкви України, зареєструють статути і набудуть статус юридичної особи.

Нині у Тернопільській області до ПЦУ приєдналося 26 релігійних громад. Статути релігійних громад реєструватимуть за принципом «єдиного вікна»  на базі управління з питань внутрішньої політики, релігій та національностей облдержадміністрації. Це оптимізує процес оформлення усіх необхідних документів.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares