Укрзалізниця запустила сервіс бронювання квитків для військових

Укрзалізниця запустила сервіс бронювання квитків для військових

Укрзалізниця запустила сервіс спецзамовлення квитків для військовослужбовців. Він вже доступний на порталі. Тож у разі відсутності квитків у продажу забронювати їх військовослужбовці можуть онлайн.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

«Відтепер військовослужбовці можуть придбати проїзний документ, навіть якщо поїздка раптова, наприклад, на лікування, у відрядження або до рідних у довгоочікувану відпустку, а квитки вже розкупили. Віримо, що це дозволить спростити життя тим, кому ми зобовʼязані свободою та життям», – розповів голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Лященко.

Залишити заявку на порталі можна не пізніше ніж за 6 годин до відправлення поїзда. Після цього на вказаний замовником е-mail прийде спеціальний код. Викупити квиток потрібно в касі не пізніше ніж за 1 годину до відправлення поїзда, предʼявивши військовий квиток або посвідчення офіцера.

Спецзамовлення квитків доступне на 17 поїздів, які найпопулярніші серед військовослужбовців. Зокрема, це маршрути до міст, наближених до зони ведення бойових дій та зворотно.

Військовослужбовці можуть бронювати квитки як для себе, так і для побратимів, з якими разом збираються в дорогу.

Раніше військовослужбовці бронювали квитки через військового коменданта. Необхідно було спочатку здійснити особистий візит до військового коменданта, а потім піти на вокзал, щоб викупити квиток.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *